| ilinca98 a întrebat:

Cunoaste cineva vreun baiat pe nume Stancu Tiberiu?( daca da pls. spuneti-mi) P. S. din constanta, stiti cumva la ce scoala e?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaaaaaaaai. vaaaaaaai! de unde il cunosti` pe mandru? nu ai Idu` lui? nu poti intreba? prieteni?straight face si eu sunt` din C-ta! si am un st. tiberiu in 29 straight face dar ush` daca`i el! mai intreaba cunoscuti!

3 răspunsuri:
| Gosh. a răspuns:

Nu.scuze.sunt mici sanse ca cineva de aici sa il cunoasca oricum.

| ilinca98 explică:

Cineva a zis ca il cunoaste

| ilinca98 explică:

E clasa a 6-a