| MrsKitty a întrebat:

Cum pot sa fiu impreuna cu un baiat care nu ma cunoaste? Și el e vloggar. Cred ca îl știți îl cheamă Vlad Munteanu. Din constanta. Va rog răspundeți dau fund! Și da, eu nus la scoala cu el.

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Stiu ca nu e treaba mea sa spun asta dar nu e cam ciudat?

L-ai vazut doar pe youtube *banuiesc*, nu?
Cati ani are? 14?
In fine, varsta nu conteaza atat de mult, faza e ca e ciudat sa te indragostesti de o persoana alaturi de care nu ai schimbat 2 cuvinte.

Poate ca nici nu e asa in viata reala, poate ca doar se preface pentru mai multe subscribe-uri. Te-ai gandit la asta?

Daca iti place atat de mult atunci
https://www.facebook.com/vlad.munteanu.524
Este de pe canalul sau de yt.
Lasa-i mesaj...Succes cu toate ca nu cred ca o sa iasa ceva din asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh...tare ma gandeam sa nu raspund la intrebare si sa rad dar na...pai el scrie probabil in descriere contul de facebook. Poti sa vorbesti cu el sa va intalniti la un suc ceva. Dar nu prea cred ca e timpul de relatii la varsta lui si a ta.
Ps: funda vreau poate, dar FUND, nu merci rolling on the floor

| Devilgrim a răspuns:

Vorbeste cu el pe "facebook "etc. devil
Ca sa te cunoascawinking

Ai griji ca vine iarna si sa nu-l prinda dorul de incalzire devil (nu stiu cati ani ai dar ai griji daca esti mica )

Povesteste cu el ca sa va cunosteti cat de cat, Bafta...

| MrsKitty explică:

Stați liniștiți ca eu am zis ca vreau peste vreo 3 ani sa fiu impreuna cu el ...nu acum laughing)))) dar nu cred ca o sa se împlinească dorința mea sad