| Veve :X a întrebat:

Cunosc o fata care se numeste Andersina. Ce nume ciudat Voi ce nume ciudate ati intalnit?

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Urinela big grin

26 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Bine ca nu o cheama Penisastraight face.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Am avut o colega de facultate pe care o chema Luneta.Toti am intrebat de unde vine numele, ca noi ne gandeam la o luneta, adica ceva ca binoclul! Si ne-a spus ca a avut parinti ciudati care si-au botezat copiii in functie de ziua nasterii.Colega mea se nascuse lunea, de unde Luneta! In mintea noastra ne-am gandit toti cu groaza cum ar fi chemat-o daca se nastea joia(Joiana,) sau in celelalte zile ale saptamanii!@anonim:Crista este un nume obisnuit la sasi si nemti.Este prescurtare de la Cristina.Asa cum este si Cristi, pentru baieti.

| yellowalien a răspuns:

E la frate-miu la scoala o fata cu numele de familie Căcărează laughing
alte nume ciudate. hmm. am citit prin Academia Catavencu de o tziganca numita Oiţa Poieniţa, si mai e si tipa aia care face subtitrari - Salomeea Guineea laughing

| Veve :X explică:

@ Adina nu stiu thinking dar am sa o intreb laughing

| Veve :X explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri big hug

pacat ca nu pot sa dau tuturor fundita sad

| Ea12345 a răspuns:

@andra, pe nepotelul meu il chema Yannis si nu vad nimic amuzant aici...tongue

| Ruxyana a răspuns:

laughing
si eu am 2 prietenelaughing
una este Karuna si alta Karina:Slaughing
mie mii sau parut ciudate numele alea dar Andersina le intrece
laughingpacat ca nu ne putem noi alege numele care vremlaughing
off off parintii astialaughing:*:*:X:X

| Amrita a răspuns:

laughing E intr`adevar un nume ciudat. Am intalnit si eu unul dar nu stiu daca e chiar atat de iesit din comun, totusi eu nu l`am mai auzit vreodata :Raiana. laughing

| T30D0RA a răspuns:

Veridiana

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Voi ca voi laughing) da eu am unu in clasa care are numele de familie bulangiu rolling on the floor asta e

| Gosh. a răspuns:

Wow, ce nume ciudat!
Eu la Mc'Donalds am intalnit un vanzator pe care il chema Lucretian!
lol.laughing

| Duudy a răspuns:

Aprilia big grin Hortensia, Persida

| KidutzuLuvv a răspuns:

Eu am intalnit niste fete pe nume:Iastenslaughing) si Esteralaughing
sau un baiat pe nume:Balcovinlaughing

| asdffghjjkl a răspuns:

Ce nume ciudat laughing

Eu am in clasa o fata cu numele de Doriana si Dumitra laughing LOL
Si mai este Francisca sau Francesca, Hortensia si Diandra laughing

| SoferTir a răspuns:

Pe o colega dea, ea o cheama Vedeanu Visineanu laughing

| blue95 a răspuns:

Martensita laughing. o fosta colega si un prieten Gherdan.

| loredana2012 a răspuns:

Andersinahee heeE ruda cu Louie Anderson?laughing

| Ashadow a răspuns:

A da? Mi-a povestit cineva ca cunostea pe altcineva care avea numele de familie Pârţ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intalnit o fata pe nume Misa si alta Crista. nu am mai auzit de numele astea laughing. Inclusiv de Andersina laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fete: Medeea, Adnana, Annemarie
La baieti:Ianis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dorofteia big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cele mai ciudate au fost Robertina si Maliahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regulatu Dorel

Răspuns utilizator avertizat
| nuby a răspuns:

La fete:fabiana, adrina si ritta
la baieti:pieree si johnny

| claw_5072 a răspuns:

Cireasalaughing