| blue-star a întrebat:

Voi ce vise ciudate ati avut? Cel mai ciudat are o funda!

Răspuns Câştigător
| Andruuuuuuuuu a răspuns:

Pai am avut o gramada de vise ciudate rolling on the floor))
Dar unul dintre a fost asa...
Eram la mine in curte si o haina de pe sarma s-a prefacut in caine mare si negru si fugea dupa mine sa ma muste si eu m-am urcat pe gard.

si cand sa cad m-am trezit.

Altul a fost cu niste caini care mancau oameni.
Cred ca vazusem un film de groaza inainte sau ceva laughing)
.

Eram eu cu un baiat si ne fugareau haita de caini.
Am intrat intr-un magazin. si ne-am inchis inauntru.
Eu eram speriata fugeam de caini.
Intrasera caini in incapere si l-au mancat pe baiat.
Eu am iesit afr si apoi m-am trezit.
laughing)
Am mai mulyte dar nu mai tin minte thinking
laughing

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat...thinking Rar imi amintesc visele, dar mi-a ramas in minte unul: se facea ca eram casatorita cu un baiat pe care il placeam la momentul acela, ca aveam familia mea si nu stiu cum se facea, dar locuiam intr-o alta lume thinking
Pana am incetat sa-l plac pe acel baiat, visul acesta a fost in topurile melebig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe.