| alone a întrebat:

Cunosc un baiat de 6 luni in primele 3 lun vorbeam in fiecare seara la tel ore in sir
m-am andragostit de el desi l-am vazut doar d doua ori pana acum sti c simt pentru mine si la un moment dat am aflat un zvon si am crezut ca e ultima data cand vb cu el si am plans la tel amandoi
deci asta anseamna ca tine la mine?
problema e ca ar vrea sa se si culke cu mine si ca nu ma apreciaza d loc desi sie cat valorez
nu stiu c sa mai red si c sa mai fac s pot sa anteleg c e an mintea lui... ajutati-ma va rog am nev d un sfat pl

Răspuns Câştigător
| Aia cu cap mare a răspuns:

Sa nu iti treaca prin cap sa te culci cu el! claaaar?!
nu te place, vrea doar sa se culce cu tine...
iti zic eu ca nu esti prima sh nici ultima pe care o invarte asa
Ai grija!

4 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Pai, sfaturile de mai jos au nota 10*. poate ca la telefon nici nu plangea. happy se prefacea doar

| Blue_2059 a răspuns:

Draga, nu fi asa disperata.
El nu tine la tine, din moment ce ai zis'o cu gura ta, in cazul nostru scris, ca vrea doar sa se culce cu tine.
Decat sa fii cu el, si sa faci lucruri pe care nu le doresti, mai bine îl lasi în pace si gasesti pe altcineva. E un tip caruia îi place sa profite si te va face sa suferi.

Succes!
Nu'ti recomand!

| LucianaaaX a răspuns:

Deci nu! Sa n'ai prea multa incredere in el ca cine stie.Iti spun doar ca nu esti prima de pe pamant care pateste asta.:*

| lolitagirl a răspuns:

NU crede in zvonuri ar trebui sa iti zica el daca e adevarat sau nup.big grin