| DaniliucC a întrebat:

Cunoști programul Erasmus+? Dacă da, ce experiență ai avut într-o țară străină?

1 răspuns:
| ciytxtdduchvyiy999 a răspuns:

Sigur ca da, acum 2 ani am fost in Marea Britanie prin programul Erasmus+. A fost o experienta nemaipomenita, cunoști oameni noi, vezi tradițiile din tara respectiva, diferite locuri de vizitat care te lasa cu gura căscată si multe alte lucruri foarte interesante pe care in Romania nu le poți vedea. Totodată, poți vedea mâncărurile din acea tara și felul in care oamenii se comporta cu tine.

Eu am avut o experienta extrem de plăcută in Anglia si consider ca merita sa faci o vizita in străinătate prin programul Erasmus+

Numai bine!