| Elyiela a întrebat:

Ce ştiți despre programul Erasmus+ ce se desfăşoara în anumite licee din țară? Am acest program în liceul meu si luna viitoare se fac selecțiile pentru plecările în Dresda, Germania şi vreau să ma duc.
A fost cineva acolo? Cum e cazarea? Dacă ați participat vreodată sau cunoasteti pe cineva care a participat va rog sa imi detaliați experiența.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cazarea o aleg organizatorii germani ai proiectului, ei sunt gazda. Cum aș putea eu ști cum va fi cazarea ta? Nu va fi ceva wow, trebuie să se încadreze în bugetul garantat de Comisia Europeană.
Eu am participat și a fost una dintre cele mai frumoase experiențe, sigur nu vei regreta dacă mergi.