| Goddessss a întrebat:

Care este cea mai dubioasa experienta din viata voastră? Dar într-o tara străină?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din tara straina, imi aduc aminte cand mergeam in Italia prin tuneluri, dupa granita franceza vine Italia apoi e zona muntoasa cu poduri imense si multe tuneluri printre munti, la un moment dat vad pe mijlocul carosabilului (intre benzi) moartea cu coasa, avea cagula pe cap si mergea inainte in fata mea apoi in stanga pe marginea drumului un caine negru tip amstaff alergand. Dupa cateva clipe au disparut, cel mai probabil din cauza oboselii am avut viziunea aia. Dormisem prost si eram sofer pe tir cum sant acum numai ca strabateam europa in lung si-n larg. In RO cand eram mic una vroia sa-mi arate pasarea colibri pe ascuns nici 10 ani nu aveam cred dar intrase un bebelus peste noi si a renuntat la idee

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Care este cea mai dubioasa experienta din viata voastră?
Ptobabil când m-am născut și a trebuit să respir prima dată.
Dar într o tara străină? Când a vrut o țigancă să mă violeze în tren.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci dubioasa... nu urata. Ca pe cea urata chiar nu as vrea sa mi-o amintesc sad

Dubioasa, adica ciudata, hmm. Eram intr-o vacanta si... (trecand peste detalii), era noapte-bezna in camera, m-am trezit din somn si era o persoana pe scaun in camera. Cand m-am ridicat din pat sa vad cine era, nu mai era :/

Dar bine, accept ideea ca poate mi s-a parut, adica... nu cred eu in din astea. (Sau?)

Dar tu?

| Mosotti a răspuns:

Ca diplomele de aici n-au nici o treaba, cursuri, etc, te duci ca prostu si depui un CV si cucu, nu te baga nimeni in seama. Nici alea de acolo. E chestie de pile si noroc ca sa iei ceva un loc bun de munca sau loc pentru scoala profesionala, ca acolo se da CV si pentru asta, e concurenta si la aia ca te plateste cei 3 ani aia.
Asta in Germania.
Plus ca testarea nu se face in domeniul respectiv, iti da un test de inteligenta care n-are nici o treaba cu treaba aia, si atata.

| Celcestietot a răspuns:

M-as abtine...

| Goddessss explică (pentru Celcestietot):

Zi te rog in prv

| Celcestietot a răspuns (pentru Goddessss):

Ca o spui frumos, o sa iti zic, dar poate nu iti convine.

| PainTech a răspuns:

M-a cerut un betiv in casatorie pe holul unui hotel, spunea ca e Alba ca zapada.

| zilog a răspuns:

Aproape de Ruse in Bulgaria erau hoti de organe care luau oamenii din masini si ii băgau in salvari să le ia organele