| Kisie a întrebat:

Curand este ziua verisoarei mele si nu stiu ce sa ii iau face 14 ani ma puteti ajuta funda

Răspuns Câştigător
| Dearness a răspuns:

Un lant de argint cu initiala numelui ei,o bratara de argint sau aur, o placa de intins parul, o jucarie de plus si o ciocolata, un tricou cu poza ei pe el, sau pur si simplu un "La multi ani!"

1 răspuns:
| Alllllexandra a răspuns:

Poi...poti sa'i iei o bluza in functie de preferintele ei sau o rochie. Daca esti baiat iei si tu o prietena de a ei cu tine sa te ajutelaughing iar daca nu vrei sa'i daruiesti haine poti sa'i faci ceva manual, sau eventual inrameaza o fotografie cu voi de cand erati mici sau intr'un moment fericit.Bafta! sper ca te'am ajutatwinking