| stefanice a întrebat:

In curand este ziua prietenei mele si nu stiu ce sa ii iau. Ma gandeam la un portret in creion, dar nu stiu pe cineva de incredere. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| ovidiuf a răspuns:

Salut Stefan! Daca vrei un cadou cu adevarat inedit si special, eu realizez la comanda portrete in creion dupa fotografie. Fotografia mi-o trimiti tu, impreuna cu toate detaliile pe care vrei sa le evidentiez :) Pentru mai multe exemple de portrete realizate pana acum, te invit sa accesezi pagina mea personala : htttp://www.portretelacomandacreion.blogspot.ro si, daca te decizi, trimite-mi un mesaj! Te astept :)

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Eu zic ca mai bine faci tu ceva. E mai frumos sa fie ceva facut de mana ta. happy

| Doctorfishadi a răspuns:

Salut!
Ai nimerit bine, sunt artist happy, daca esti din apropiere te pot ajuta eu. Daca vrei sa fie mai special ti-l fac in carbunewinking. Daca te intereseaza lasa-mi un mesaj! Este o idee incrdibila sa stii, daca nu esti din apropiere il trimit cu posta Romana.Pot sa iti fac un portret mare de tot pe o coala de 50 cm latime si 70 lungime,pretul pentru el il stabilesc doar dupa ce il termin, si avand in vedere minunata ocazie nu o sa iti cer mult, acolo cat sa scot si eu coala si carbunele si guma, si sa imi mai ramana bani pentru o inghetata laughing.Te servesc cu placere sunt liber zilele astea. Daca vrei pe coala obisnuita de desen, asa micut in carbune te costa 10 lei portretul si vedem cu transportul, cat sa coste? Prin posta vad eu. Daca esti din Bucuresti ti-l dau personal. Daca vrei mare pe coala 50 pe 70 te costa un pic mai mult, 30 de lei. Daca vrei o rama ceva facuta manual sau ceva, eu pot face si trandafiri din hartie. Spune-mi, chiar vreau sa te ajut. Poate pe viitor ma chemi si ii facem portret pe usa ei happy! Eu le fac din pasiune in principal, asa ceva la un profesionist sare de 400 lei pe foaie asa mare.Ca sa il realizez in carbune imi trebuie 1 saptamana pe foaie mare, sau 3 zile pe foaie mica in carbune si creta! Vorbim!

| stefanice explică (pentru Doctorfishadi):

Te salut si eu! Ai niste exemple sa vad cum lucrezi? Ca da, profesionistii costa foarte mult (sau multisor cel putin), dar nici atat de ieftin nu am vazut big grin

| Doctorfishadi a răspuns (pentru stefanice):

Stai linistit, ti-am zis ca imi place ocazia si le fac de placere.Iti las facebook-ul daca chiar vrei sa vezi cate ceva, lasa-mi un mesaj : https://www.facebook.com/adrianmarius.marin.3 te astept.Sunt si eu la inceput, am facut si arta si muzica...

| iulik4uh a răspuns:

Eu am facut unei prietene fff bune ceva foarte fain. Cumpaara niste carti de joc obisnuite si o panglicaa. Perforeazale si pe carti lipeste niste foi pe care sa scrii ce iti place la ea, sa pui poze amuzante cu ea sau cu tine, sa scrii lucruri faine despre ea, in engleza saau daca nu te descurci in romana. Asta nu prea conteaza. Sau poti cumpaaraa un calendar de birou cu spirala pe care tot asa sa faci poze si sa le lipesti la fiecare luna in parte cate o poza cu voi sau doar cu eaa, dar eu as zice cu voi. Eu asa as face. Funda?

| Moldovancrp a răspuns:

De unde esti?