| SaveTheNature a întrebat:

Curand voi avea un BAIETEL. Ce nume as putea sa-i pun?

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Andrei, Alex sau Marian.
Baftă!

| blueangel99 a răspuns:

Poti sa il numesti :
Adrian
Andrei
Alexandru
Bogdan
Barbu
Catalin
Cosmin
Cristian
Codrut
Cornel
Daniel
Emil
Emanuel
Flavius
Florin
Horia
Iustin
Ion
Gabriel
George
Livuiu
Leonard
Eduard
Marius
Mihai
Mihnea
Gabriel
Stefan
Petru
Lucian
Tudor
Teodor
Narcis(de la Narcis Iustin Ianau)
Vasile
Vlad

Cam atatea imi vin.
Pa, pa!

| Dumnezău a răspuns:

Categoric,Pulifrici.Sau daca nu,incearca cu Erik sau Karl, suna asa, mai arian.Heil Hitler!

| andra121 a răspuns:

Mihai, Alexandru, Andrei, Gabriel, Stefan, Ionut, Rares, Mihnea, Codrut,Laureantiu, Catalin, Daniel, Silviu, Liviu,Marius, Bogdan, Iustin, Adrian,Cristi,Emil,Tudor,Narcis,Petru, Lucian, Emanuel... Sunt multe nume frumoase!

| pinkqueen98 a răspuns:

Daviid:X
Vlaad:X

| 4827 a răspuns:

Ionutz, ACDC, bon jovi, guns'n roses, bill kaulitz, GothQueen Bloody, death, devil, Bloody, sunt ciudate numele dar stii dc ii poti pune numele astea? pentru ce : death is for children\m/

| 4827 a răspuns:

Scuze, nu am vrut sa para ceva rau, am pus doar numele care imi veneau in mintebig grin, nu te supara ca sunt sataniste big grin, scuze big grin

| Criiistinutsa a răspuns:

Andrei-Razvan big grin