| mihaiel4ik a întrebat:

Curge din vagin un lichid care se face in verde sau cafeniu, si are un miros neplacut...
ce inseamna?

2 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Inseamna ca sigur ai o infectie la aparatul genital si trebuie sa mergi de urgenta la medic pentru un consult de specialitate si un atratament adecvat. In rest, sanatate maxima!

| UbexFlo a răspuns:

Undeva exista o infectie.Mergi neaparat la doctor pentru ca, nu vreau sa te sperii dar, dupa cum explici tu, e ceva destul de grav si dca nu tratezi poti ajunge in situatia in care sa nu mai poti face copii.