| TheJoint a întrebat:

Curiozitatehappy.Unde si de ce purtati blugi?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Port blugi la scoala:d pentru ca :
1. nu ne da voie sa mergem in altceva imbracati
2. chiar daca am avea voie sa purtam colanti la scoala, nu e genul meu sa merg imbracata ca la discoteca laughing

| Vans a răspuns:

Port blugi tot timpu' din plăcere şi pentru că sunt comozi şi ..pentru că nu-mi suport picioarele, deci nu m-aş vedea în rochie zi de zi

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Cam oriunde.De ce? Pentru ca imi place sa ma imbarc in blugi.Nu prea suport fustele

| AlexandraIleana a răspuns:

Eu port peste tot. Dar rar. Imi plac aia cu talie inalta.i ador. Blugii mai nou merg cu orice. De aia se poarta/ii port. happy