| Eus3b1u995 a întrebat:

Curiozitatea loveste din nou. in cat timp adoarme un om? Timpul normal in care adoarme el adica timpul dintre cand te culci in pat si cand adormi complet si te duci in lumea viselor.

Răspuns Câştigător
| raisa1993maria a răspuns:

Depinde de fiecare om in parte si mai ales de cat de obosit esti in nopatea respectiva, mie mi se intampla uneori sa mi se inchida ochii pur simplu si automat in mai putin de 2 minute sunt in lumea viselor laughing si momente in care dureaza si o ora pana adorm

6 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

5-10 minute. In cel mai nefericit caz 1 ora, poate si mai mult.

| LolaLollita a răspuns:

Nu e ceva standard la fel pentru toti oamenii.

| Maomau a răspuns:

Daca te culci cand corpul tau iti da semnale ca cere sa faci asta, adormi imediat!

| FuckSchool a răspuns:

Asta e in functie de fiecare persoana. Depinde la om la om.

| HonneOnna a răspuns:

Depinde cat de obosit esti, dar de obicei cam in 5-10 minute

| amena a răspuns:

Depinde de cat de obisit, plictisit esti...normal foarte repede. spreexemplu` eu daca nu ma uit la televizor adorm foarte greu!