| tibidarkman a întrebat:

AM o problema cainlele meu nu mai poate adormi si cand adoarme doarme foarte putin timp, cum pot sa il fac ca sa doarma mai mult astept raspuns dau fundita l primul

5 răspunsuri:
| SunShine a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi cu el la veterinar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai parerea mea este sai dai un castron mare de lapte caldut si sal bagi in ceva moale cum ar fi ceva o paturica si sal lasi in liniste intr-o incapere cu temperatura adecvata...si nu-ti face griji ca asta insemna ca este f f jucaus

| madagascar a răspuns:

Du-l la veterinar sa nu aiba ceva grav

| blueeyedgirl a răspuns:

Depinde si ce rasa e. Poate are o grautate prea mare sau daca nu e bine sa faca sport, ca sa isi consume energia, atunci va fi mai obosit si ii av fi somnic. Poti incerca un masaj usor la urechi dar daac nimic nu functioneaza...la veterinar! succestongue

| ionutktm99 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dul si alearga-l prin parca, nici un diazepam nu ar strica numai nu stiu daca bun pentru catei