| anonim_4396 a întrebat:

Cursurile astea de invatare de limba EUROCOR dau roade? a incercat cineva pana acum eu incerc sa invat germana dar nu stiu inca nimic engleza stiu dar vreau sa stiu mai bine dau fundita

2 răspunsuri:
| AmyPuffhuRozCatifelat a răspuns:

BunahappyCursurile de limbi straine nu sunt bune delochappy si eu am dat 7 euro si ceva sa invat limba engleza, eram prastie! dar de cand mi-am cumparat un dictionar Romana-Englez stiu aproape la perfecthappyE cu 5 -10 lei o carte si daca vrei este si Romana-Germana oricehappySau daca vrei fa multe compuneri in germana sau in englezahappy Te va ajutahappy Bye! Pup:*

| RAY a răspuns (pentru AmyPuffhuRozCatifelat):

Ba daca ai vointa sunt foarte bune, la pefectie nic un englez nu stie dar tu stii cu un dictionar incredibil