| bestialu96 a întrebat:

big grin
am vazut o stea cazatoare cand sa intru in casabig grinsau nu stiu ce era dar era alba si cadea repede si am vazut-o doar eu in 2 secund3big griniar mi-am pus o dorinta se poate indeplinibig grin

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Salut. Daca-ti doresti un lucru cu adevarat si din tot sufletul tau, nu exista sa nu se indeplineasca, mai devreme sau mai tarziu. Totul este sa crezi in idealurile tale si in puterea ta de concentrare. Pa

2 răspunsuri:
| Raul2109 a răspuns:

Scuza-ma daca iti stric visele, dar asta nu o sa se intample...

Ar fi bine daca s-ar indeplini dorintele asa usor... happyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place cum gandesti, am citit raspunsurile tale la alte intrebari.
am si eu o dorinta, sa vezi acest Video -> vezi clipul si da-l mai departe - gasit pe internet, util tuturor :
Nic Marks : calculam in loc de PIB, indexul planetei fericite IPF (subtitrare in limba romana) - 16 minute de adevar http://www.ted.com/talks/lang/rum/nic_marks_the_happy_planet_index.html sa aflam cat are Romania indexul IPF;-D