| Face2face a întrebat:

Aseara am vazut o stea cazatoare, a fost dragut si mi-am pus o dorinta, credeti ca se va implini, adica credeti in chestiile astea big grin? Intrebarea mea poate e putin stupida dar totusi... :d. Pup.

Răspuns Câştigător
| ELD a răspuns:

Chiar daca nu se va implini, sti ca ai vazut ceva frumos.Corect? Nu stiu ce sa spun, eu nu am vazut niciodata si nu pot sti care sunt "efectele"laughing.

3 răspunsuri:
| medgirl a răspuns:

Stii, speranta moare ultima.nu prea cred in asa ceva, dar sper din suflet sa-ti fie indeplinita dorinta!

| mariaw a răspuns:

Doar putin?

| ELD a răspuns:

Mersi de fundahappy