| Kiduuuu1445 a întrebat:

:d. De cand eram mica am avut probleme cu sanatatea. thinking Stoamacul, ficatul si plamanii. imi e foarte greu sa respir :d. Dar asta nu m'a impiedicat niciodata sa ies afara ( decat cand mi'era foarte rau), sau sa particip la concursuri de atletism ( cu toate ca nu am voie.). Am luat multe premii, etc. Ma rog, nu vreau sa ma laud. Acum am renuntat la antrenamente pentru ca nu mai puteam pur si simpl. Mi se taia respiratia, lesinam, etc. Imi pare foarte rau pentru ca faceam antrenamente de 5 ani, aproape 6. In ultima vreme, de fapt de vreun an de zile, am inceput sa thinking ( nu prea stiu sa explic0. Ma doare tare inima, ma inteapa, am dureri atat de mari incat nu pot, nu'mi vine sa ma misc, nici nu mai pot sa respir, ametesc. As putea avea probleme cu inima? daca da, cum pot sa scap? pentru ca durerile sunt prea mari, si ma cam dernajeaza.Multumesc:*.

1 răspuns:
| AndreyIstetul a răspuns:

Nu e nimic exclus. Poti sa a-i probleme cu inima. Dar cred ca plamanii sunt la tine problema. Du-te si fa un control la inima si la plamani. Prin operatie se poate scapa.