| Tzuc a întrebat:

D stiu ca aproape nimeni nu o sa ma ajute sau poate chair nimeni dar totusi pun intrebarea asta. poate se intampla o >minunelaughing. La engleza la un test ne-a dat sa facem o compunere cu titlul "Avem nevoie de modele in viata?" se refera la faptul ca mama ta e un model pentru tine.nu la modelele care merg pe scenelaughing... Daca vreti sa faceti o compunere cu acelasi titlu. Cea mai frumoasa primeste o fundita mare mare de tot. iar restul bineinteles voturikiss...(poate cineva imi va da un raspuns. Speranta moare ultimalaughing)

1 răspuns:
| leonardo a răspuns:

Si... a murit (speranta).
Nu facem temele nu pentru ca suntem rai sau ca nu putem ci pentru ca nu este locul aici pentru asa ceva. Nu este un site pentru teme, ia gandeste-te: in timp ce tie iti facem tema, in timpul asta poate un alt user are o intrebare, poate o urgenta, cu care cel care iti face tema l-ar putea ajuta.
Pe langa asta, daca iti faci singura tema, o sa fii mai inteligenta.