| IHateLuvStorys a întrebat:

Vreau o compunere la engleza cu titlul :"Strange but True" intre 100-120 cuvinte. Va rog care stie sa ma ajute! Cel mai bun primeste funditahappybig grin

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Si nu te duce capul sa faci singura?

| GiuliaTamas a răspuns:

Nu ar trebui sa iti faci temele pe siteu asta nu e bine

| giulika a răspuns (pentru GiuliaTamas):

Poate are nevoie de ajutor... daca tu te dai desteapta intai demonsteaza-ti tie si apoi comenteaza. tongue

| JhoNutz a răspuns:

Da nu vrei si un masaj la piciorusele tale rasfatate?

| Crystal1807 a răspuns:

Poti sa scrii despre 2 gemeni despatiti la cateva luni dupa nastere care mereu aveau impresia ca mai exista cineva ca ei si se visau reciproc.Au mers la acelasi liceu s-au intalnit si s-au imprietenit, iar cand sora a fost la frate acasa a vazut o poza cu 2 gemeni. Avea si ea acea poza acasa, doar ca jumatate din ea. si-au dat seama ca sunt frati big grin

| Crystal1807 a răspuns:

Sunteti rautaciosi. poate "4" a vrut doar cateva idei si atat