| Stella a întrebat:

Da funda!

ce sa fac sa-mi creaca genele. vreau gene lungi straight face

Răspuns Câştigător
| scumpete a răspuns:

Da fata de mai jos are treptate. se numeste ulei de ricin si intr'o luna iti vor creste foarte mult.

Seara trebuie sa iti dai pe gene si dim o sa fi uleioasa pe fata dar te speli sis e ia.

din cate stiu eu o sticlutza costa 4 lei. si eu o am de vreo' 6 luni

happy baftalove struck

1 răspuns:
| T a răspuns:

Sa stii ca tot tratamentul cu ulei de ricin da rezultate. Poti sa-l combini cu vitamina A si E uleioase si...ai rabdare. Mult succes!