| MyraGabrielle a întrebat:

Dați-mi niște păreri despre ghetele astea :http://www.topshop.com/......uctDisplay

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Intr-adevar, sunt cam simple, dar ca si ghete sunt frumoase. Nu trebuie neaparat sa fii extravaganta si sa porti ghete, de exemplu, cu tot felul de petricele si modele. Tie sa iti placa, e tot ce conteaza!
Bafta!

5 răspunsuri:
| Queeen a răspuns:

Mie una nu imi plac tongue

| Xtadelo a răspuns:

Prea... simple.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Tie iti plac?tongue

| Ioana099 a răspuns:

Daca vrei sa i le iei bunici tale. da, daca sunt pentru tine. mie nu-mi plac, adica au modelul ala ciudat...winking
Funda?
puppy dog eyes

| MyraGabrielle explică (pentru Ioana099):

Acum depinde ce vrei sa ajungi...vanzatoare la ghiseu sau designer vestimentar...laughing)