| yoannah a întrebat:

Daca ați iubi cu adevărat o persoana (la 300 km distanta de exemplu) v-ați duce după ea?
(în vizite...sa nu se înțeleagă greșit) big grin
Si încă ceva:
Credeți în iubire la distanta?big grin

Răspuns Câştigător
| karmy a răspuns:

Din proprie experienta iti povestesc, timp de doi ani am avut o relatie la distanta (adica vreo 700 Km intre noi) vorbeam mai mult decat daca am fi fost impreuna zi de zi, ne vedeam la o anumita perioada relatia noastra a fost ok fara certuri (la distanta ma refer) acum stam impreuna de un an ne merge super ok este mai mult decat imi putem dori.Sincer daca iubesti pe cineva poti sa il iubesti si la distanta conteaza fosrte mult increderea in cel de langa tine si respectul cam 99%. In cazul meu da a mers relatia la distanta si are un happy end.:X

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cred in iubirea la distanta. Sincer, chiar ma gandeam la posibilitatea asta. Dar am nevoie de ceva stabilitate pe alte planuri, sa am o anumita siguranta, sa am incredere in mine. Exista oarecum o temere de a nu strica magia.

| Elena1234456 a răspuns:

M-as duce dupa persoana iubita si la capatul pamantului love struck.
Nu prea cred in relatii la distanta, sunt prea multe obstacole.

| Unique a răspuns:

Nu cred in dragoseta la distanta deloc deloc deloc
Dar daca iubitul meu e in Bucuresti de exemplu si eu in Sibiu
]m-ad duce dupa el
si in Noua Zeelanda

| laurica_9682 a răspuns:

Nu iubire la distanta nu cred ca exista, atata timp cat tu ai nevoie de cineva si el nu este langa tine nu vad rostul relatie, sa vorbiti la telefon sau ce. Cel mai important lucru este ca persoana iubita sa fie langa tine.