| IanSomerhalder a întrebat:

Un baiat de 22 de ani se poate indragosti de o pustoaica de 15 ani? o poate iubi? credeti ca diferenta de varsta nu conteaza sau credeti in iubire la distanta? va rog sa-mi raspundeti la toate intrebarie.

5 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

1.Nu!
2.Depinde de cat de mare este diferenta de varsta!
3.Da,cred!

| stefaniaaaaaa a răspuns:

Da, dragostea nu are varsta Ian! Eu cred in ea pentru. ca dupa cum vezi dragostea nu are varsta!

| dulcikaaa a răspuns:

Diferenta de varsta nu conteaza daca voi doi va intelegeti e super..nu stiu ce sa zic de dragostea la distanta tu esti acolo ea este aici tu nu sti ce face ea ea nu stie ce faci tu (chiar daca vorbiti la telefon sau pe site-uri de socializare) increderea vvoastra va fi pusa la incercare relatia va avea de suferit mai ales daca pustoaica are 15 ani.Si eu cred ca un baiat poate iubi o fata de 15 ani poate mut mai bine decat unul de 16 ani
:d

| TheAdviser a răspuns:

Pai depinde cat e de matura mintal... Fetele la varsta asta de obicei sunt cu capul in nori si nu prea vor relatii serioase. Eu am 22 de ani si vorbesc cu o fata de 16. avem aproape un an de cand suntem impreuna si totul eu OK

| Dobre_Horia_Robert_1989 a răspuns:

Se poate numi si ca o cresti... dar totusi cica iubirea nu tine cont de varsta.