| BroPew2017 a întrebat:

Daca ai avea marea ocazie sa te intorci in timp ce ai schimba?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

As evita uni oameni si situati,as incerca sa ii cunosc mai bine pe cei la care nu le-am dat importanta, nu m-as mai lasa invinsa de rautatea oamenilor, as avea mai multa grija de sanatatea mea, mi-as alege mai bine scoala, si as incerca sa scap de anxietate si sa fac mai multi bani treptat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as schimba nimic. Poate ca ar fi o sansa irosita, poate ca daca as schimba ceva lucrurile ar fi de 100 ori mai bune.Dar nu am de unde sa stiu.Asa ca prefer sa nu modific nimic.

| ChaseProduction a răspuns:

M-as imbogati, iar dupa as reveni ca sa traiesc o viata de pensionar.