| lolium a întrebat:

Va place prenumele vostru sau vi l-ati schimba cu prima ocazie?big grin

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Imi place.Nu l-as schimba.

| mona a răspuns:

Nu l-as schimba pentru ca imi place

| Chαяtreux a răspuns:

Imi place. (Andreea)
Tie iti place al tau? thinking

| lolium explică (pentru Chαяtreux):

Madalina... da imi place.mai bine de atat nu se putea

| Mădă0611 a răspuns:

Imi place primul, al 2-lea nu, Ana, dar m-am obisnuit cu el asa ca nu l-as schimba.

| mentholinks a răspuns:

Nu-mi gasesc buletinul.

| Dariusuu a răspuns:

Never.

| Vans a răspuns:

Primu îmi place, al doilea nu.
Oricum, nu mă dereanjează atât de tare încât să vreau să-l schimb.

| KristalPop a răspuns:

Îmi place prenumele meu, nu l-aş schimba.

| Delicacy a răspuns:

E doar un nume, chiar nu-mi pasă atât de tare încât să mă afecteze în vreun fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, chiar daca e un nume cunoscut e *unic*.In 19 ani ai mei nu am intalnit sau macar auzit de vreun baiat sau fata cu acelasi nume

| BlackEyedGirl a răspuns:

Nu imi place primul, pe ala l-as schimba, mai ales ca prietenii imi spun pe al doilea prenume, iar profesorii, pe primul, ceea ce nu suport x_x

| MaskOfSanity a răspuns:

Aş schimba doar unul dintre ele. Ştii tu pe care. laughing

| ionut25032002 a răspuns:

Mie imi place(Richard-Ionut)