| anonim_4396 a întrebat:

Ce greseala o regreti cel mai mult? Daca ar fi sa te mai intorci odata in momentul acela...ai schimba ceva? Sau ai face aceeasi greseala?straight face

9 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Nici o greseala nu poate fi numita asa, decat atunci cand persisti in ea.
Da, poate ca as schimba cate ceva dar sunt convinsa ca dupa acele schimbari, nu voi mai fi la fel cum sunt. Nu cred ca se merita sa traiesc in trecut...

| Cryssy a răspuns:

Buna...Pai...multe greseli... Daca ar fi sa ma intorc. da as schimba foarte multe... dar nu se mai poate.asta'i viata. merg inainte.

| Bishop a răspuns:

Toti gresim, nu am sa ma apuc acum sa imi insirui toate greselile, dar daca as avea posibilitatea sa dau timpul inapoi as schimba multe...

| Orannginna a răspuns:

Eu regret momentul cand am tipat prima data (si ultima) la mama...sad
Ne certasem dintr'un nimic iar eu eram foarte nervoasa si nu m-am controlat, am inceput sa tip... mi-a parut si imi pare rau inca. I'am cerut iertare si ne'am impacat dar mie gandul asta imi aminteste ca am ranit'o straight face

| Kandy a răspuns:

Pai...ar fi una... dar nu mai conteaza acum...sad in unele situatii mai primim o a doua sansa...trebuie doar sa speram...nu stiu daca e bine ceea ce am scris... sper sa-ti fie de folos kiss

| simoSTAR a răspuns:

Pai...sg data in viata mea cand m-am simtit iubita cu adevarat...si nu am stiut sa apreciez. daca as putea da timpul inapoi nu i-as mai spune lui radu sa ne despartim in fiecare zi.big grin pentru ca saracul s-a saturat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Nu aș mai apela la medicii din Pitești, sunt niște distruși.
Aș prefera să merg în străinătate. Nici cu cei din București nu îmi este rușine.
Am alergat 3 zile pentru o internare (aveam toate actele necesare internării).
Rușine, doctorilor. Plecați din sistem. Sunteți călăi, nu iubitori de oameni.
Am făcut o greșeală enormă, sigur nu o să o mai repet în viața mea.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-am abandonat studiile sad clar ca nu as repeta greseala, din fericire, sunt tanara si am toate sansele sa repar acest lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am facut o grsheala pe care o. regret enorm...cum as putea da timpul inapoicryingcrying