| DiDi a întrebat:

Dacă ai avea puterea de a schimba ceva la tine, ai schimba ceva?

Răspuns Câştigător
| Licurici_2296 a răspuns:

Nu pot fi atat de aroganta, incat sa zic cat de grozava ma considerhee hee
Mi-as dori sa fiu mai rabdatoare si mai hotarata in anumite situatii, si as vrea sa pot sa ma bucur de tot ce ma inconjoara la momentul potrivit, pentru ca mai tarziu e posibil sa fie prea tarziu.
As vrea sa nu mai traiesc in trecut sau sa visez la viitor, as vrea sa nu mai consider prezentul ca unul atat de tragic. inca lucrez la astahee hee
Dar tu, ce ai schimba la tine?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa nu mai taraganesc lucrurile.Ma omoara chestia astawaiting

| Bacemi a răspuns:

Foarte multe. As vrea sa pot fi mai organizat, sa imi pese ceva mai putin de parerea celorlalti, sa fiu mai indraznet, sa pasesc mai mult spre independenta, sa fiu mai serios si sa nu mai fiu atat de nehotarat.

| Flav a răspuns:

Sa fiu mai ambitios. Dar nu cunosc niciun leac pentru trandavie.

| marrr a răspuns:

As deveni mai optimistahee hee.

| :X:X a răspuns:

Da.cred ca nasul :d e mare x(

| alice_5598 a răspuns:

Nu as mai fi atat de timida; as profita de fiecare clipa frumoasa pe care o am; nu as mai fi asa lenesa/delasatoare.si probabil ca as schimba si niste mici chestii la fizicul meubig grin

| Reek54 a răspuns:

Fizic?, sau moral?, fizic nu as schimba nimic, si moral tot nimic, daca descopar ca ceva nu e in regula la mine, incerc sa schimb acel lucru imediat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, ca aspect fizic nuwinking Doar m-as face putin mai inalta big grin
cam 1. 80...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult tupeu blushing