| SilentRain a întrebat:

Dacă ai putea schimba ceva la tine ce ai schimba?

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Poate ar trebui sa ma mai echilibrez putin, sa nu ma mai enervez asa usor, la asta chiar lucrez si momentan imi iese sa fiu zel in momente tensionante, sa scap de anumite frici care isi pun amprenta si imi schimba starea, sunt chichite pe care vreau sa le elimin si pot zice ca voi fi complet.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa nu mai fiu asa... naiv sad

| Dismally a răspuns:

As renunta la lene, asta ar fi cea mai importanta schimbare.

| StrongHeart a răspuns:

Sa fiu mai intelept si mai intelegator cu oamenii,cateodata ma pierd in propriul meu ego incercand sa ii definesc pe cei din jur,apoi realizez ca e gresit,dar pur si simplu daca as renunta la asta, nu as mai fi eu.
Cand esti moale esti luat de fraier, cand esti agresiv incepi sa ai probleme.
As vrea sa gestionez mai bine unele situatii, mai calm, mai asertiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am de ce sa schimb ceva.
Tu?

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Ochii, ii vreau neaparat albaștribig grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Ochii albastri sunt supraapreciati sad