| alexa19 a întrebat:

Daca ai avut rubeola mai poti face?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nupz wave

| vlad12 a răspuns:

Asa e se poate face de 2 ori in cazul in care ai imunitatea scazuta rau.pentru a avea imunitatea crescuta consuma multe fructe silegume,si cat mai putine produse ce contin e-uri, mai precis, din magazine.Si nu manca fructe si legume iportatea, nu sunt naturale si contin niste substante ce nu sunt bune pentru organism!

| bombonika18 a răspuns:

Se face decat o singura data scumpa

| MescuDJ a răspuns:

De acord cu @damigeana. Poti face daca iti scate imunitatea foarte mult. In rest nu pentru ca e o "boala a copilariei"

| damigeana a răspuns:

Salut happy! mai poti face doar in cazul in care iti scade imunitate foarte mult! Dar nu o poti face, e un lucru foarte rar sa o faci de 2 ori! Doar daca in primul caz nu a erupt bine!