| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a întrebat:

Daca ai breton ai mai multe cosuri?

Răspuns Câştigător
| Bubiko a răspuns:

Nu neaparat. Mai degraba vara sa ti-l prinzi pentru ca si transpiri.

6 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Vei avea mai multe coşuri pe frunte mai ales acum că e vară. Din cauză că e părul pe frunte, pielea nu mai poate respira şi din cauza asta se fac mai multe coşuri happy

| Veve :X a răspuns:

Da, ai mai multe cosuri daca ai breton.

| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Pai se zice ca avand parul pe frunte transpiri mai repede si se pot face cosuri.thinking dar nu cred ca este adevarat eu de cand am breton nu mai prea am cosuri pe fruntelaughing

| BeYoU a răspuns:

Da de ex daca iti lasi parul sa se ingrase el va intra in contact cu fruntea si automat vei face cosuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am breton de cand ma stiu...si nu am multe cosuri pe frunte...rar cand am mai mult de 2 cosuri micihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
Pt ca pe par se depune praf si tot felul de microbi care ating tenul si de aici toate problemele.