| MrNuggets a întrebat:

Daca ai haine scumpe atragi fetele mai ușor? Ce masina prefera femeile?

33 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai asa ceva?

| MrNuggets explică (pentru darrio2007):

Ce anume?

| darrio2007 a răspuns (pentru MrNuggets):

Ce ai scris.

| MrNuggets explică (pentru darrio2007):

Tu ce crezi?

| darrio2007 a răspuns (pentru MrNuggets):

Nu ai. Doar visezi. Nu toate trag la haine scumpe. Se uita si la caracter.

| MrNuggets explică (pentru darrio2007):

Masina poate inca nu dar haine scumpe am destule

| darrio2007 a răspuns (pentru MrNuggets):

De la Humana?

| MrNuggets explică (pentru darrio2007):

Razi tu saracie dar ai vrea sa fi la fel ca mine

| darrio2007 a răspuns (pentru MrNuggets):

Nu aș vrea sa fiu ca tine. Degeaba ai haine(daca le ai) daca gandesti gresit.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu. 2. Femeile preferă speranța unei relații pe termen lung, nu o mașină în care poți face comod amor pe canapeaua din spate.

| MrNuggets explică (pentru sadrian46):

Sunt dezamăgit

| sadrian46 a răspuns (pentru MrNuggets):

Asta din cauză că te-ai amăgit singur. Dar fac ai oferi un hogeag din care iese fum, ai avea succes, poate.

| Mosotti a răspuns:

Daca ai haine scumpe si masini scumpe o sa atragi femeile pe interes, nu te vor place pe tine pe bune.
Daca vrei asa, e okey, normal ca vei atrage daca te vad ca ai bani, ca sa profite de tine.

Femeilor le place orice masina, totu e sa vada ca ai destui bani, adica oricare ar fi masina aia scumpa.

Daca vrei sa te place pe tine pe bune fara haine scumpe si masini, in primul rand trebuie sa fi atractiv fizic (daca ti-a dat natura darul asta bine, daca nu, si figura ta nu atrage, aia e, nu are treaba cu imbracamintea, tunsoarea ci cu figura ta), apoi sa stii sa te comporti, sa ai caracter, sa ai ce discuta, sa fi sociabil, deschis.

Depinde ce vrei. Daca nu atragi in mod natural, atunci te multumesti cu ele pe interes si aia e.

| dullcat a răspuns:

Nu.Maidegraba e necesar sa te concentrezi pe cat de ingrijit arati: sa nu ai un tricou sau o camasa patate, murdare la gat sau care arata ca scoase din cosul de rufe acum 5 minute, sa nu ai blugi care sunt lasati pe fund ca instalatorii, papuci sport cu talpa galbena in loc de alba etc.Da, sunt multe astfel de cazuri, ai fi surprins.Iar masini vor doar pustoaicele, ca sa se laude fata de prieteni. Femeile vor in general altceva. Daca dai si peste femei care se concentreaza pe aspecte superficiale, probabil acestea, la nivel psihologic, nu au trecut peste nevoia de a impresiona, specifica tuturor in adolescenta.

| sammie a răspuns:

Da. Atragi panaramele cu unghii de un metru, cu botox și care stau și beau prin cluburi.

| MrNuggets explică (pentru sammie):

SI daca alea imi plac? Te-ai simțit viata mea?

| sammie a răspuns (pentru MrNuggets):

Bre, doar ți-am raspuns. Tu ai intrebat. Nu te mai ofensa.

| sammie a răspuns (pentru MrNuggets):

Eu pe-alea le-as pune la sapa in curte. Ca in afara de sex nu stiu sa faca nimic. Se dau in vant dupa barbati cu BMW-uri si cand le pui sa gateasca se intreaba de ce se pune apa in ciorba.

| anonim3248 a răspuns:

Fetele și femeile vor bărbații pe care nu îi pot obține niciodată.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Intrebarea ta este foarte autentică și care reflectă realitatea. Răspunsul meu este DA.
Fetelor la plac băieții mai bazați, deoarece ei pot furniza hrană și siguranță.
Dacă intoarcem moneda. Băieții vor fete mai frumoase, dacă vor apărea copii, vor fi frumoși.
Nu văd nimic greșit in asta. Dar nici nu trebuie confundată cu relația de dragoste dintre cei doi.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Cred că trăiești în vremuri destul de vechi, în ziua de azi unele și le mai permit și singure( chiar o mare majoritate), deci dacă crezi ca o persoana o sa treacă peste personalitate și cum ești tu ca persoana pentru faptul că deții anumite lucruri materiale, atunci este foarte trist.

| newaccountbye a răspuns:

Fetițele le atragi, femeile nu cred. Doar dacă sunt materialiste

| kGeorge a răspuns:

Depinde ce femei vrei sa atragi, dupa cum a spus si darrio2007, sunt unele care nu trag la haine scumpe si masini, prefera relatiile de lunga durata si caracterul

| careestefazafrate a răspuns:

Ești un terminat, care o să rămâi singur pentru totdeauna, dacă ai nevoie de o mașină să impresionezi o femeie? Nu știi nimic despre femei, mai bine f*tă-te în c*r și căutați bărbatul potrivit, femeile nu-s de capul tău!

| MrNuggets explică (pentru careestefazafrate):

Lasă-mă să ghicesc, ești un virgin frustrat care mai e și sărac pe lângă nu-i asa

| MrNuggets explică (pentru careestefazafrate):

Am realizat acum că ești tipa aia urâtă care 100% moare nefootoota

| careestefazafrate a răspuns (pentru MrNuggets):

Lasă că și tu o sa mori la fel, deoarece asa se întâmplă cu terminații ca tine?

| MrNuggets explică (pentru careestefazafrate):

Afirmi sau intrebi? Treci la scoala

| careestefazafrate a răspuns (pentru MrNuggets):

Erau mai multe emoticoane de râs, dă-te dr*** de sărăntoc!

| MrNuggets explică (pentru careestefazafrate):

Doar tu intelegi ce ai scris acolo, te-au exmatriculat de la gradinita?

| Mosotti a răspuns (pentru careestefazafrate):

O fi terminat ca nu atrage fizic, dar nu e vina lui, e vina naturii. Pai nu stie despre femei, asta asa e, altfel afla ca in primul rand atragi usor cu fizicul adica figura atractiva. Dupa aia sa aiba si comportament ok, si merge.
Nu mai avea nevoie de haine is masini.

Are nevoie sa impresioneze pe alea pe interes cu ceva, ca altfel nu poate atrage probabil.
Si cam da, daca nu atrage, femeile nu prea is de el, sau cel mult pe interes, sau ca nu le ia altii.

Trebuie sa fie impresionata de tine in mod natural asa si cum tu esti de una care te atrage, nu trebuie sa stii nimic, dupa aia curge totul de la sine daca va intelegeti si pe alte parti decat fizicul.
Dar el nu prea stie asta.

| a05062 a răspuns:

1.Nu.Contează cât de bine te îmbraci, nu cât au costat
2.Toate au păreri diferite dar nu mi se pare ceva important atâta timp cât vorbești cu fete care sunt pasionate de mașini

| dirtydaiana a răspuns:

Doamne. inca exista oameni de genul?