| BlackRoseeforyou a întrebat:

Dacă ai putea să pictezi orice, ce ai picta?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Iubirea...

7 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Nuduri, presupun (femei)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Universul.

| kzd a răspuns:

Sistemul Solar.

| Annyya a răspuns:

Fericirea si energia pe care o simt acum. Tu ce ai picta, daca tot ai intrebat?

| EmyEmyy a răspuns:

As picta toata lumea ce ne inconjoara, toate locurile din toata Planeta, ba nu, din Univers si as face cea mai mare icoana din lume cu Dumnezeu la care sa se roage toata lumea. big grin.

| Nudamnume a răspuns:

Ceva simplu, gen un mar...adica se vede plictisitor, dar daca vrei sa il faci perfect, vei fi atras/a de el, adica unde cade lumina si cum, intelegi tu.Succes!

| BlackRoseeforyou explică:

Mai vreau cateva raspunsuri happy