| ZaKid a întrebat:

Daca am avut in clasa a 5a media

8.68

Si in clasa a 6a media

8.60

Sunt clasa a 7a ( daca fac in asa fel incat sa imi iasa in clasele 7 si 8 media peste 8.60 la ce liceu as putea sa intru?
Dati-mi exemple ( nu vreau licee retardate )

SUNT DIN BUCURESTI!

2 răspunsuri:
| vasy007 a răspuns:

Pai depinde la ce profil iti place, care "te atrage"...eu sunt din tg-mures si m-am uitat la un liceu cat de cat si bine am facuttongue
P. S daca te sti la mate-info si crezi ca poti face ai putea sa mergi la un asemenea profil unde este greu dar iti deschide si multe porti la facultate BAFTAbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CA Rosseti, Mihai Eminescu, Scoala Centrala...