| lil_2808 a întrebat:

Daca am blocat un prieten pe facebook cum pot sa il scot de acolo?":d
funda!:*

Răspuns Câştigător
| Crisu_7532 a răspuns:

Te duci la butonul "Contul meu", dai click pe el, apoi dai click pe "setari de confidentialitate", te duci in josul paginii si dai click pe "Liste de blocare". o sa-ti apara o lista cu toti cei pe care i-ai blocat. tot ce trebuie sa faci este sa dai click pe "deblocare". succes

2 răspunsuri:
| b4g4b0ndu a răspuns:

Multumesc crisu mi-a fost de ajutor si mie tongue

| AnnaDllk a răspuns:

Te duci la butonul "Contul meu", dai click pe el, apoi dai click pe "setari de confidentialitate", te duci in josul paginii si dai click pe "Liste de blocare". o sa-ti apara o lista cu toti cei pe care i-ai blocat. tot ce trebuie sa faci este sa dai click pe "deblocare".