| FaraNume1245 a întrebat:

Daca am comis o infractiune, in cat timp va fi anuntata scoala?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

În aproape o săptămână. Depinde de infracțiune.

| FaraNume1245 explică (pentru OnuOnulică):

Infracțiunea e un furt. Mai exact un pachet de gume pentru care am fost prins dar nu a fost anunțată Poliția.

| OnuOnulică a răspuns (pentru FaraNume1245):

E doar un pachet de gume amice. Stai liniștit, nu pățești nimic și nu o să anunțe nici școala. Iar dacă o să o anunțe nu o să pățești nimic... poate doar să ți se scadă nota la purtare.

| anonymous00702 a răspuns:

In jur de 3-4 zile daca considera ca esti o amenintare o sa te exmariculeze sau daca ai facut tu ceva mai rau poate iti petreci un an la scoala de corectie
Sper ca te-am ajutat, salut