| adrianpetrican a întrebat:

Cum pot sa stie autoritatile daca am comis vreo infractiune?

13 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Cand am vazut ca vreo saptamana nu ai pus nici o intrebare legata de infractiunile pe care le-ai comis si consecintele lor, am crezut ca te-au arestat sau ca ai cedat presiunii si te-ai predat singur! big grin

| adrianpetrican explică (pentru JackR):

Am fost arestat, mi-au pus catuse dar am platit pe cineva sa mi le taie cu o foarfeca speciala de taiat fier beton! I-am dat 10000 lei noi (100 mil lei vechi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...judiciare/

| TheLifeIsGood a răspuns:

De ce? Ce ai facut? laughing

| adrianpetrican explică (pentru TheLifeIsGood):

Cum pot afla daca am comis vreo infractiune? Primesc acasa citatie?

| TheLifeIsGood a răspuns (pentru adrianpetrican):

Depinde ce infractiune... Nu vei primi o citatie daca ii furi 5 lei unei batrane laughing Desi, in ziua de azi happy te poti astepta la orice din partea celor batrani laughing

| JackR a răspuns (pentru TheLifeIsGood):

Nu esti prea departe de adevar! Conform celor scrise aici
https://www.tpu.ro/......imic-daca/ omul a dat o teapa de 4 dolari. Adica pretul unui Big Mac in SUA (3.99 $). In Romania, un Big Mac este 9 lei.

| TheLifeIsGood a răspuns (pentru JackR):

laughing

| NevermindXEXEXD a răspuns:

Pai vad ca esti nelinistit (in realitate) si dai de banuit sau pui pe net intrebari din astea laughing)

| Asly a răspuns:

Foarte simplu, te vede Dumnezeu, află și autoritățile...

| Asly a răspuns:

In zilele de azi e imposibil să nu se afle

| BVRNOUT a răspuns:

Salut,
Aici poti vedea singur.
http://www.criminalistic.ro/......judiciare/

| PolitiaGramaticii a răspuns:

Gay po.rn