| andreeass a întrebat:

Daca am facut pe Facebook o pagina depre o trupa cum fac sa iau notite? Urgent!

Răspuns Câştigător
| Anonimfarmerama a răspuns:

Intri pe pagina respectiva, dai in partea stanga--- la facebook, iar apoi iti va aparea in partea stanga o coloana unde scrie mai multe chestii si vei vedea ca scrie pe acolo "NOTES" dai click acolo si de aici te descurci. Sper ca te-am ajutat!happy

1 răspuns:
| davidutzu12 a răspuns:

Poate dupa ce dai un like aici iti raspund :D http://www.facebook.com/pages/Funny-yes/106570299471068