| firstloveromy a întrebat:

urgent daca mi-am facut pagina pe facebook cum intru pe ea?

4 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

La inceput iti arata sun sa bagi ID si PASSWORD. Daca nu e activat intrii pe contul de Mail si te bagi la INBOX sau la SPAM si iti da un cod de activare pe care sa dai click. Dai click si gata.

| firstloveromy explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Nu este nici un cod acolo

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru firstloveromy):

Scrie sa dai click pe ceva, dai click.Asta in cazul in care ai primit mail-ul.

| firstloveromy explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Gata am reusit mersi