| Robert5678 a întrebat:

Daca am facut sex anal cu prietena mea, si mi-au ramas urme de fecale pe penis, insa dupa aia m-am spalat foarte bine cu apa si sapun, exista vreun pericol?

Va rog, nu vreau pareri personale, doar raspunsuri concrete.

Răspuns Câştigător
| YOLO3e333 a răspuns:

1) Nu exista pericol dar foloseste prezervativ.
2) Era mai bine daca postai aceasta intrebare la sectia Dragoste si Sex.

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Şanse mici să păţeşti ceva.
Totuşi, pentru a evita riscurile, practică sexul anal cu prezervative de o calitate superioară întrucât sunt foarte multe bacterii în cavitatea anală şi unele din ele chiar dacă nu afectează alte zone ale corpului, asupra penisului pot avea reacţii ciudate şi neprevăzute.
Dacă te-ai spălat bine, puţin probabil să păţeşti ceva dar, totuşi, ai grijă pe viitor.

| Catalion a răspuns:

Nu exista nici un pericol.

| zumk1 a răspuns:

Data viitoare trimite. o la Wc fraateee

| lca a răspuns:

Risc exista intodeauna, insa daca te-ai spalat bine este foarte neglijabil. Pe viitor pentru o experienta mai placuta, ar trebui sa va pregatiti mai bine totusi.