| DemBow a întrebat:

Daca am facut un an la buget la o facultate dupa care m-am retras, ma pot inscrie la alta facultate tot la buget?

3 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Pune din nou întrebarea la categoria „Legislație, Politic & Social", că este un domn care frecventează des categoria și chiar se pricepe. Cred că dumnealui ți-ar putea oferi cu exactitate răspunsul pe care îl cauți.

| Lostlyric a răspuns:

Da. Numai in cazul in care ai o facultate in curs, cu loc bugetat si mai vrei sa urmezi una in acelasi timp, atunci a doua va fi taxata.

| anamariarot a răspuns (pentru Lostlyric):

E posibil să fie nevoie să plătească un an thinking