| anonim_4396 a întrebat:

Dacă am fost pe stop, iar azi mi s-a oprit pot sa întru în piscina?

Răspuns Câştigător
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Desigur.
Puteai sa intri si atunci, doar ca trebuia sa folosesti ob-uri.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da numa ca posibil sa mai ai mici scurgeri asa ca grija cu culoarea slipului

| Violleta2022 a răspuns:

Nu inca! Mai amana 1 zi ca s-ar putea sa mai curga cateva picaturi si te faci de rusine, ca se face apa violeta, avand substanta care coloreaza apa, daca urinezi sau curge sange, in piscina.

| Andreeush a răspuns:

Da, bineînțeles că poți.

| danaieladaniela a răspuns:

Da sigur ca poti...eu am fost de multe ori asa la plaja/piscina

| deny2013 a răspuns:

Sigur