| baldabaclost a întrebat:

Vrea sa-mi schimb poza de profil pe facebook si nu pot...de ce nu pune poza intreaga, de ce trebuie sa o decupez? nu vreau sa o decupez. funda cine stie cum sa o schimb fara sa o decupez!

2 răspunsuri:
| 2Pac3Furious a răspuns:

Te pune sa o decupezi? E evident. Poza este prea mare pentru a intra in cadrul necesar pozei de profil si de asta treabuie sa o decupezi. E ca si cum mancarea nu ar intra in gura ta si trebuie sa o rupi pentru a o duce la nivelul necesar. FUNDA?

| baldabaclost explică (pentru 2Pac3Furious):

Pai,pana acum nu a trebuit sa o decupez.la alte persoane am vazut ca merge si fara decupare, poate nu stiu eu cum trebuie s-o fac...