| SweetSecrets a întrebat:

Cum fac sa imi pun alta poza de profil fara sa trebuiasca sa o decupez? (Adica sa ramana la dimensiunea normala)

2 răspunsuri:
| Cristina3018 a răspuns:

Acest lucru se poate face de pe PC. De pe telefon nu cred ca se poate, am incercat si eu. Dar pe PC, ramane exact aceiasi poza, cu acelasi like-uri/commentari si acelasi format. dai pe schimba fotografia/edit photo si alegi de la albume. Sper ca te-am ajutat! :*

| SweetSecrets explică (pentru Cristina3018):

Nu ma refeream la o poza pe care am mai avut-o la profil, ma refeream la faptul ca vreau sa imi pun alta poza, dar ei ma pun mereu sa o tai inainte de a o pineal profil.