| Maduuuxzzz a întrebat:

Daca am par pe picioare si ma duc la solar ma pot bronza cu urme? raised eyebrows ...am prog la salon miercuri si eu vreau s ma duc maine la solar.s njtu csf... FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| Alezina a răspuns:

Eu zic sa te duci n-ai ce sa piezi mai ales ca nu-i asa daca ai par pe picioare nu te bronzezi cu urme e o prostie asa se zice pana nu incerci nu stii. Depinde de corpil fiecaruia laughing Funda happy

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Nu te bronzezi cu urme, dar cand te vei epila cu ceara se va lua si-un strat de piele, odata cu el si ceva din bronzul de solar. Epileaza-te inainte...