| mzqpsx a întrebat:

Daca am samsung galaxy gio si intru pe niste site-uri... cum sterg siteurile din telefon? (history)

2 răspunsuri:
| RazvanAlex a răspuns:

Te-ai uitat la filme pentru adulţi şi să nu vadă tăticu` dăm clear history. Nu am acest telefon. aşa că nu pot să-ţi explic, dar intră in Meniul browserului şi caută pe acolo.

| mzqpsx explică (pentru RazvanAlex):

Nu e adevaratlaughingar fi prea penal sa fie astarolling on the floornu prietene,
am 17 ani si n-am nevoie de asta, vreau sa dau clear history pentru ca un prieten mi-a zis ca se strica daca am prea multe site-uristraight face