| kissssiiiiisisisissisisisis a întrebat:

Daca am telefon LG kp502...cum fac sa bag pozele de pe telefon pe calculator? vreau raspunsuri va rog. Funda?

Răspuns Câştigător
| Bris a răspuns:

Simplu... ai cablu de date sau blothood pe calc sau card de tel sti tu card de memorie.

| kissssiiiiisisisissisisisis explică (pentru Bris):

Stiu...da am.

| kissssiiiiisisisissisisisis explică (pentru Bris):

Aha.Bine.Multumesc frumos.

6 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Instalezi acel CD mai micuţ pe care l'ai primit la telefon în calculator, iar apoi procedezi ca şi cu oricare alt mobil.
Succes!

| kissssiiiiisisisissisisisis explică (pentru Tweetymrrr):

Pai am instalat CD-ul...Dar nu stiu cum sa fac dupa aceeabig grin

| kissssiiiiisisisissisisisis explică (pentru Tweetymrrr):

Pai am instalat CD-ul...Dar nu stiu cum sa fac dupa aceeabig grin

| didi2dia a răspuns:

Bunabig grin si eu am LG K502 si ar trebui sa ai un calbu usb care s il conectezi la calculatorhappy sper sa ajute