| adelle23 a întrebat:

Daca am un Blackberry 9780, imi merge internetul nelimitat pe frog? ca nu este regasit in lista telefoanelor compatibile pentru a primi setarile automat..sau trebuie sa ii fac eu setarile manual?

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cosmote internet
Name:cosmote internet
Apn:wnw
Proxy:10.252.1.62
Port:8080
Username:wnw
Password:wnw
Server:not set
Mmsc:http://m.webnwalk.ro/
Mms:not set
Apn type:default
baga astea si iti va mere, manual;)

| adelle23 explică (pentru Liviu):

Liviu,asta doar daca imi iau cartela frog,cu numar, si o activez, da? in cazul cartelei cosmote, nu merge, sa inteleg

| andrey198996 a răspuns:

Din cate stiu trebuie sa-i faci setarile manual dar eu am stat mult ca fac setari de genul asta bafta