| doriiy a întrebat:

Daca aplic albastru de metil pe parul` uscat si dupa aia i`l clatesc, tine mai mult culoarea in par? am o colega care asa a facut exact asa cu, castelani, si i`a tinut multisor. voturi

1 răspuns:
| mdaria a răspuns:

Nu ai cum sa aplici albastru de metil direct pe parul uscat ca te faci toata ca cerneala in cap. cel mai bine este sa diluezi in apa si iti inmoi parul in apa respectiva te tine cateva saptamani, dupa care repeti procesul. E mai indicat asa. Daca te dai pe parul uscat o sa iasa aiurea şi nu-ti va placea.